Reference

Mapa zákazníků

Podívejte se, kam jsme již mimo jiné dodávali stany.

Loading map...

Loading

Seznam zákazníků

Našimi nejčastějšími zákazníky jsou skautské oddíly, pionýrské skupiny, turistické oddíly, mateřské školky a ubytovací zařízení.

Od roku 2009 jsme dodali stovky teepee, podsadových stanů a dalších atypických plachet zákazníkům ze všech koutů ČR, ale i ze Slovenska. Mezi naše nejčastější odběratele patří zejména dětské oddíly a organizace pracující s dětmi, provozovatelé ubytovacích zařízení, ale i soukromé osoby.

Mateřské školy

Junák

Pionýrské skupiny

Turistické oddíly

Vzkazy od zákazníků

Velice si vážíme zpětné vazby od našich zákazníků, která nám dodává energii pro další práci.

 • Dobrý den, Děkuji za spolupráci, vše proběhlo k mé spokojenosti bez nejmenších komplikací. Pevně věřím, že stejně tak bude i týpko sloužit.
  Příjemný den
  JK
 • Dobrý den,
  teepee je super, ačkoli jsme očekávali, že bude menší tak toto je přesně akorát. Pokud půjde vše podle plánů, příští rok určitě umístíme další teepee do 3. provozovny.
  Hezký zbytek dne.
  DV
 • Dobrý den,
  s vaším stanem jsem maximálně spokojen. Teepee je opravdu super obydlí na léto a ještě teď nám stojí venku.
 • Dobrý den,
  výborná komunikace, vstřícné jednání, rychlé dodání zboží. Můžeme jen doporučit.
 • Dobrý den
  s nákupem týpí od vás jsem byl velmi spokojený,mnohokrát děkuji.Jen za letošní léto a podzim zažilo týpí od vás jednu bitvu s generálem Custerem, spoustu poradních ohňů a vykouřených dýmek míru.
  S pozdravem, OP
 • Dobrý den Ivane,
  Kupovali jsme u vás týpí pro lesní školku. Byli jsme velmi spokojeni s rychlostí, vstřícností a flexibilitou,
  s jakou byla vyřizována objednávka i doručení zboží. Komunikace byla velmi příjemná, osobní a profesionální, i pokud se týče dalších dotazů na péči o týpí apod. Co se týče kvality zboží, týpí nám stojí už od léta, bez problémů. A zima nás ještě prověří :-) .
  Děkujeme!
 • Dobrý den
  s týpkem od vaší společnosti jsem velmi spokojen. Výrobek je velmi kvalitní. Preferuji na spodní části po obvodu našitá poutka pro snadné a šetrné ukotvení, což bylo splněno. Materiál je kvalitní, zkrátka celé provedení je bez chyby.Je radost žít celé léto v takovémto stanu. I řada mých přátel si váš výrobek nemůže vynachválit.
  Zasloužíte dobrou reklamu a všem vás doporučím. Škoda jen že cena není všem přijatelná, ale já osobně oceňuji váš výrobek adekvátně k ceně. Rád bych u vás zakoupil plachtu ze stejného materiálu na westernový vůz, pokud bude podobná nabídka.
  Prozatím děkuji a těším se na táboření v nadcházejícím roce.
 • Dobrý den
  Byla jsem se vším moc spokojená. Pokud bych v budoucnu něco potřebovala určitě se na vás obrátím.
  Pěkný den SG
 • Dobrý den,
  Vše v pořádku, až budu dokupovat další stany, tak se obrátím.
  DL
 • Dobrý den.
  Naše zkušenost s vámi dodaným stany ?? Naprosto perfektně odvedená práce kterou váš zákazník za peníze dostane je plně odpovídající ceně. Já osobně bych zajisté nikdy neváhal a další stany kupoval zase od vás
  JP
 • Dobrý den,
  Děkujeme mockrát za celý obchod – včetně vašeho vstřícného přístupu při vystavování faktury nebo četných dotazech.
  JK
emailinfo@typko.cz
telefon737 83 93 12
vseonakupu
partneri
fb